Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Keep calm, aggressor.

Go down 
AutorWiadomość
Tittle-Tattle

Tittle-Tattle


Liczba postów : 59
Join date : 31/01/2012

Keep calm, aggressor. Empty
PisanieTemat: Keep calm, aggressor.   Keep calm, aggressor. EmptyCzw 28 Cze 2012 - 11:59

St.Bernard bije na alarm!

Jesteście cudowni! Uderzenia zegara, wybijającego północ praktycznie zlały się stereofonicznym legato z dźwiękiem nadchodzących wiadomości. Wielu! Z kilkunastu punktów widzenia!
Carrie, co robisz na klęczkach przed Królewską Parą minionego sezonu? Wendy, nie podejrzewałam Cię o zdecydowane posuwanie się do wyrafinowanego erotyzmu w ramach dekadenckich porywów przy publice. Dlaczego nie zaprosisz do zabawy Norwegów? Aż dziw, że nie staranowała ich rozwścieczona horda żądnych mordu (i zemsty za Przywódcę? tego samego, czym niemal-uraczono Przywódcę a o czym wspominałam ostatnio?) Pum, zdecydowanie porywających się z motyką/bejsbolem na słońce. Rozbłysłe rażącym promieniem pożądania (Collier, KIPISZ). Wright, jeśli tylko to czytasz - powinnaś naprawdę wstydzić się za swój egoizm. Powinnaś tutaj być. Jak myślisz, kto teraz doprowadzi Twego byłego-obecnego-skomplikowanieCiprzeznaczonego do pionu?
Demarchelier, nie uśmiechaj się z wyższością. Podobno Aiden nie popełnia tego samego błędu dwa razy. Prawda, Pru? Przecież o b i e c a ł...

Czekam z niecierpliwością na kolejne dowody wnikliwej obserwacji i... Waszego zaufania do mnie, bo przecież...



Ja dla Was, Wy dla mnie

Tittle - Tattle
Powrót do góry Go down
 
Keep calm, aggressor.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Calm like a bomb.
» keep calm and party on!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: notreallysaint.bernard.uk-
Skocz do: