Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Honeymoon Cowards

Go down 
AutorWiadomość
Tittle-Tattle

Tittle-Tattle


Liczba postów : 59
Join date : 31/01/2012

Honeymoon Cowards Empty
PisanieTemat: Honeymoon Cowards   Honeymoon Cowards EmptyNie 17 Cze 2012 - 13:07


Najdrożsi! Najwytrwalsi! Najukochańsi!

Nie uciekłam (jak niejakie Młode Małżeństwo). Nadrabiam zaległości. Wszystkie najgorętsze plotki zostały spisane w moim fioletowym notatniku, wzbogacone zdjęciami i relacjami filmowymi i tylko czekają na publikację. Stay tuned.

A żeby zaostrzyć apetyt...

Anglia. Kłótnia, wrzaski dobiegające z Chryslera, przepychanki i Wendy wybiegająca na stację benzynową z płaczem.
Francja. Żałosne kreacje za miliony dolarów (koturny i długa suknia, why?), żałosne zachowania przedszkolaków wrzucających się nawzajem do wody, żałosne ogniska na środku autostrad.
Belgia. Niemcy. Czechy. Słuch zaginął na dobre dwa tygodnie. Jednak do moich uszu i oczu dotarł przemiły faks z aktem szybkich zaślubin. Wendy Collier brzmi całkiem ładnie, nie uważacie?
Węgry. Komisariat policji. Kaucja. Hej, czy ktoś tu chciał studiować p r a w o? Nie cudzołóż i nie kradnij, Collier, zapamiętaj.
Rosja. Sztuki plastyczne, kłamstwa, malarstwo. Wendy oddaje się lesbijskiej miłości (Rochelle, Babs, tak mi p r z y k r o ), Aiden oddaje się włóczęgostwu i wygląda jakby nie widział bieżącej wody przez tydzień. Fu.
Francja, again. Aiden odnowił znajomość z higieną osobistą, być może przez ryzyko zarażenia dość smutnym wirusem o trzech literach? W, wiedziałaś, że wychodzisz za pederastę? Wielokrotnego? Namiętnego? Chcecie zobaczyć zdjęcia?

Chyba wszyscy czekamy na ich powrót, prawda, Prudence? Jak się czujesz z tym, że...
Albo nie, nie dobija się leżącego. W błocie. I upokorzonego do granic możliwości.

Keep calm and wait for the next part!

Ja dla Was, Wy dla mnie

Tittle - Tattle

Powrót do góry Go down
 
Honeymoon Cowards
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: notreallysaint.bernard.uk-
Skocz do: