Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Bal semestralny

Go down 
+14
Florence Black
Zachary Wayland
Andre Hawkins
Francesca Leistner
Mistrz Gry
Coco Blackyear
Preston Waters
Chloe Demarchelier
Aiden Collier
Marcheline Foster
Serenity Lewis
Cody McKlaster
Abimael Lewis
Prudence Wright
18 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Aiden Collier
Administrator
Aiden Collier


Liczba postów : 1935
Join date : 26/01/2012
Skąd : NY, USA

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 15:39

zostanie przy tym balu <3 to najlepsza idea. co do łączenia w pary.
albo tydzień przed jest łażenie i proszenie się na bal ( co by było bardzo historycznie-debiutanckie i w ogóle ęą, złote zaproszenia złotymi zgłoskami i czerwonymi różami w bonusie) albo można by zrobić faktycznie jakieś losowanie. że szkoła odgórnie wyznacza kto z kim, żeby uniknąć jakiegoś parcia na zdobycie partnera.
chyba, że na ten oficjalny bal przychodziłoby się z kim się chcę, a potem, na tym szalonym alkoholowym afterze byłyby już 'zmuszone' pary.
nana, nie mam pomysłów Very Happy
Powrót do góry Go down
Cody McKlaster
Uczeń
Cody McKlaster


Liczba postów : 66
Join date : 14/02/2012
Skąd : Oksford, Anglia

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 15:47

Jestem za tym pierwszym, czyli zapraszanie tydzień przed! Aiden, zaklepuję sobie ciebie! Laughing
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

Mistrz Gry


Liczba postów : 277
Join date : 26/12/2011

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 15:49

Zboczony Aiden już wiem po co Ci te pary ;< Coco będzie Cię mieć na oku!
Powrót do góry Go down
Aiden Collier
Administrator
Aiden Collier


Liczba postów : 1935
Join date : 26/01/2012
Skąd : NY, USA

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 15:56

ah, do Aidena się już kolejki robią Laughing zrobi casting ;> i żaden tam zboczony, to tylko plotki!
Powrót do góry Go down
Cody McKlaster
Uczeń
Cody McKlaster


Liczba postów : 66
Join date : 14/02/2012
Skąd : Oksford, Anglia

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 15:59

No ej, dla Cody'ego castingi? <foch> No to pójdzie sam, o, ubrany w seksowny fraczek i będzie zabawiać się z pewnej odległości Aidenem, o! Laughing
Powrót do góry Go down
Serenity Lewis
Uczennica
Serenity Lewis


Liczba postów : 446
Join date : 08/02/2012
Skąd : Seattle, US

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 16:12

Awww... czyli robimy tak fajnie klasycznie, tak? Ktoś kupuje dwa bilety podchodzi do wybranej osoby i ją zaprasza? dobrze zrozumiałam?
Powrót do góry Go down
Francesca Leistner
Uczennica
Francesca Leistner


Age : 29
Liczba postów : 486
Join date : 04/02/2012
Skąd : Buckinghamshire

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 16:41

Mi tam się bardziej podoba pomysł z losowaniem, przy czym jakby wypadło mojej biednej Frani iść z Aidenem nie byłaby najszczęśliwsza Very Happy
Powrót do góry Go down
Cody McKlaster
Uczeń
Cody McKlaster


Liczba postów : 66
Join date : 14/02/2012
Skąd : Oksford, Anglia

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 16:52

Nie, nie, żadnego losowania, noooooo Laughing Nie bedzie to fair w stosunku do innych, którzy chcą iść na bal np. ze swoimi drugimi połówkami, o! xD
Powrót do góry Go down
Francesca Leistner
Uczennica
Francesca Leistner


Age : 29
Liczba postów : 486
Join date : 04/02/2012
Skąd : Buckinghamshire

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 16:53

Znajdź mi tu na forum jakiś związek, bo ja tam jeszcze żadnego nie zauważyłam Very Happy
Powrót do góry Go down
Aiden Collier
Administrator
Aiden Collier


Liczba postów : 1935
Join date : 26/01/2012
Skąd : NY, USA

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 16:56

Aiden i Pru ;>

a tak swoją drogą: można by zrobić tak, że ten "wielki imprezowy after" przygotowuje E150? taka imprezowa tradycja. może też na tej imprezie byłaby jakaś "inicjacja" nowych członków, czy coś takiego. i oczywiście na after ludzie także podostają hipsterskie zaproszenia do których dołączy się skręta. i motylka:D
Powrót do góry Go down
Francesca Leistner
Uczennica
Francesca Leistner


Age : 29
Liczba postów : 486
Join date : 04/02/2012
Skąd : Buckinghamshire

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 16:58

nie prawda, oni byli ze sobą, kiedyś Very Happy
spoko, ja tam jestem skłonna zgodzić się na wszystko :>
Powrót do góry Go down
Serenity Lewis
Uczennica
Serenity Lewis


Liczba postów : 446
Join date : 08/02/2012
Skąd : Seattle, US

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 17:08

Ej to losowanie byłoby ciekawsze, zabawniej by było, bo zaproszenia to tak wiecie. Nie każdy zostanie zaproszony [np. Syrenka] i będzie kicha. A tak mogą wyjśc naprawde fajne akcje Very Happy
Powrót do góry Go down
Francesca Leistner
Uczennica
Francesca Leistner


Age : 29
Liczba postów : 486
Join date : 04/02/2012
Skąd : Buckinghamshire

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 17:11

Popieram Serenity. Zabawnie by było i wtedy może nawet nauczyciele znaleźliby sobie parę :>
Powrót do góry Go down
Aiden Collier
Administrator
Aiden Collier


Liczba postów : 1935
Join date : 26/01/2012
Skąd : NY, USA

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 17:12

nonono, no to losowanie ;> ale powinno się odbyć jakoś na dniach <3
Powrót do góry Go down
Serenity Lewis
Uczennica
Serenity Lewis


Liczba postów : 446
Join date : 08/02/2012
Skąd : Seattle, US

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 17:22

No najlepiej tylko w jakiej formie by to było? Bo w sumie jak Admini będą decydować kto z jakim numerkiem to już nie będzie takiego ubawu. Szczególnie, ze np Coco chce iść z Ajdenem, więc "przypadkiem" się wylosują. Przynajmniej tak mi się wydaje.
Trzeba wymyślić inną formę losowania.
Powrót do góry Go down
Aiden Collier
Administrator
Aiden Collier


Liczba postów : 1935
Join date : 26/01/2012
Skąd : NY, USA

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 17:33

i też nie powinno być tak, że np Franka idzie z Dylanem Very Happy
Powrót do góry Go down
Francesca Leistner
Uczennica
Francesca Leistner


Age : 29
Liczba postów : 486
Join date : 04/02/2012
Skąd : Buckinghamshire

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 17:35

To by było ciekawe. Very Happy
Powrót do góry Go down
Serenity Lewis
Uczennica
Serenity Lewis


Liczba postów : 446
Join date : 08/02/2012
Skąd : Seattle, US

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 17:37

No dokładnie, dlatego trzeba opracować jakiś sposób na to losowanie. Chyba, że zrobi się dwa osobne tematy i coś jak rzucanie kośćmi. Jeden dla chłopaków drugi dla dziewczyn. I rzucamy, jak wypadną numerki to zapamiętujemy i na balu mówimy co mamy. A jeżeli wypadł nam numerek który już był to jeszcze raz, taak aby wyszedł jeszcze wolny. Co wy na to?
Powrót do góry Go down
Prudence Wright
Administrator
Prudence Wright


Age : 29
Liczba postów : 1099
Join date : 16/01/2012
Skąd : Torquay; UK

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 20:24

Jesteście wspaniali, serio. Wasza burza mózgów jest nieziemsko inspirująca <3
Przede wszystkim: tworzę listę osób chętnych. Piszcie mi na pewu które z Waszych dzieciuszków pragną się wybrać, żeby już tu nie śmiecić, a ja w pierwszym poście to ładnie poukładam.
Dopiero wtedy nadam każdemu numer, listę prześlę komuśtamjeszcze, coby potem nie zarzucano mi oszustwa i machlojek.
Póki co może jeszcze kogoś olśni i mimo, że sama skłaniam się ku klasyce balowej, to ankieta wciąż wchodzi w grę.
Czekam na wiadomości!


(by the way. Aiden. Podpis. Yes.)

Powrót do góry Go down
Andre Hawkins
Nauczyciel
Andre Hawkins


Liczba postów : 10
Join date : 19/02/2012

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 20:55

Nauczyciele też mogą?
Powrót do góry Go down
Prudence Wright
Administrator
Prudence Wright


Age : 29
Liczba postów : 1099
Join date : 16/01/2012
Skąd : Torquay; UK

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 21:07

Koniecznie I love you
Powrót do góry Go down
Chloe Demarchelier
Administrator
Chloe Demarchelier


Liczba postów : 1003
Join date : 28/12/2011
Skąd : Sacramento

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 21:24

Zerknęłam sobie na listę naszych użytkowników i policzyłam na oko tych, którzy najbardziej prawdopodobne że przyjdą i mamy nieco zaburzoną równowagę w towarzystwie, gdyż dziewcząt naliczyłam 12 a chłopców zaledwie 8, plus 2 nauczycieli...
Chociaż gdybym zdążyła zrobić sobie nju postać, którą i tak planuję, jeszcze przed balem, to zostanie nam zaledwie jedna dziołcha bez pary. Teoretycznie ofc. Więc to też trza rozważyć.
Powrót do góry Go down
Serenity Lewis
Uczennica
Serenity Lewis


Liczba postów : 446
Join date : 08/02/2012
Skąd : Seattle, US

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 21:48

To kiepsko w takim razie. Jeszcze ktoś albo musi stworzyć chłopca, albo niech odnowi swoją starą jakąś postać. Zresztą będziemy wiedzieć jak Pru bedzie miała listę.
Powrót do góry Go down
Marcheline Foster
Uczennica
Marcheline Foster


Age : 30
Liczba postów : 20
Join date : 16/02/2012
Skąd : Bristol

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyNie 19 Lut 2012 - 21:51

ja robię kłopca ! ( może jakieś specjalnie zamówienia apropo ..xD )
<3 więc będzie idealnie ;> znaczy zależy kiedy ten bal xD
Powrót do góry Go down
Coco Blackyear
Dorosły
Coco Blackyear


Age : 29
Liczba postów : 575
Join date : 25/12/2011
Skąd : Kuba, Satna Clara

Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 EmptyPon 20 Lut 2012 - 6:15

Zrób jakiegoś faaaaaaajowego pliiis! Very Happy

Nie Syrenko, to nie tak, Coco nie wiem czy w ogóle pójdzie, albo jak pójdzie to i tak przed dwudziestą drugą by się zmyła, aby pod pierzynką zacząć się uczyć. Zresztą i tak i tak bym chciała żeby nikt jej nie zapraszał! Ona ma być taka samotna... xp

Ja jestem za losowaniem par, fajowa sprawa, tylko weźcie nie liczcie rodzeństw, bo Kai i Franka to by była porażka ;<
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bal semestralny  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal semestralny    Bal semestralny  - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bal semestralny
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Ogłoszenia
 :: Archiwum ogłoszeń
-
Skocz do: