Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Holidays, bitches!

Go down 
AutorWiadomość
Tittle-Tattle

Tittle-Tattle


Liczba postów : 59
Join date : 31/01/2012

Holidays, bitches! Empty
PisanieTemat: Holidays, bitches!   Holidays, bitches! EmptyPon 9 Kwi 2012 - 13:46

Moi Najdrożsi!


Będziecie musieli wybaczyć mi tę przymusową nieobecność, ale wróciłam już z długich wakacji, żeby Wasze dokładnie inwigilować!
Pomińmy radosny dołująco przewidywalny fakt rozejmu między głównymi spoidłami st.bernardowskiego łańcucha.
Niestety, nie wystarczyło, że Królowa Oficjalna zdradziła Królową-Już-Zapewne-Spowinowaconą (ach ten nepotyzm!) z jej miłością
obecną, wtedy przeszłą, a ta druga na problemy przyjaciółki miała słodko... gdzieś je miała, bo chodzą plotki o domniemanym
dziecku, pięknym choć klątwą obarczonym, w łonie Demarchelier!

Karaiby obficie dostarczają mi rozrywek, więc pora na częściowe podsumowanie:
- Collier Starszy w stanie wskazującym na psychozę postępującą, żrący piach, w rozsypce co najmniej totalnej
- Książę Samozwańczy R. R. Hatfield zbierający WŁASNORĘCZNIE ubranka na plaży w towarzystwie ciężarnej [?] znienawidzonej [!] eks [!!!!!]
- interesująca Sokolica, ponoć dziewica, aż do teraz, cnoty bez zabezpieczenia pozbawiona (za późno na robienie kariery dzieckiem - fucha zajęta), po perwersyjnych zabawach bez stanika z...
- najwyraźniej obecnym mężczyzną Królowej Chloe - nikim innym a naszym ulubionym piratem Cornelisem Trzecim Lancasterem
- który potem z naszą szkolną Lolitą bawił się w najdziwniejszą grę wstępną, co na to wszystko jej dojrzały chłopak?
- oraz plotki o homoseksualnym związku, który jakoby ma zgorszyć resztę naszej społeczności okazują się prawdą! Gratulujemy Francesce L, która szczęśliwym trafem ze swą ukochaną mogła oddać się rozrywkom perwersyjnym, zgubiwszy się w dżungli. Wysyłam Wam buziaczki i oczekujcie bukietu i kompletu wibratorów na święta!

Nie wstydźcie się moi kochani, wiecie, że jestem niegroźna.


Ja dla Was, Wy dla Mnie
Tittle-Tattle
Powrót do góry Go down
 
Holidays, bitches!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: notreallysaint.bernard.uk-
Skocz do: