Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Girls just wanna have fun!

Go down 
AutorWiadomość
Tittle-Tattle

Tittle-Tattle


Liczba postów : 59
Join date : 31/01/2012

Girls just wanna have fun! Empty
PisanieTemat: Girls just wanna have fun!   Girls just wanna have fun! EmptyNie 21 Paź 2012 - 22:35

Kochane St.Bernard!

Tym razem mam dla Was newsa radosnego. Was - czyli każdego bez wyjątku. Moje świetnie poinformowane źródła donoszą, że halloweenowy spęd, który wielkimi krokami nadchodzi, będzie w cudowny sposób wyzwolony od kontroli rządowej. Znacie mnie doskonale - nie odwołuję się do niepotwierdzonych plotek, skąd! Zwyczajnie dzielę się wiedzą. Podejrzaną, prawda?

Krążą słuchy, że pewna dobra wróżka po cichu ingerowała w pracę mundurowych, zakłócających Wasz spokój i chwilę na świeży, nikotynowy oddech, negocjując oddelegowanie urzędasów na jedną jedyną noc. Być może dyrektor Emmell kocha Was bardziej niż sądziliście - zdecydowanie nie bardziej niż ja.


A zwłaszcza wtedy, kiedy docierają do mnie takie perełki!
Girls just wanna have fun! Tumblr_lz99jtX3lp1r5ysaxo1_500_large

Moment pospiesznej zmiany odzienia górnego - powiecie.
Czyżby...?
Girls just wanna have fun! Tumblr_lhgrooSlij1qaa163o1_500_large

Dobrze wiedzieć, Briony, że żyjesz, nawet jeśli nie wszystko z Tobą w porządku. Następnym razem zaproście Jace'a - nasz naczelny threesome ostatnio mniej intensywniej, mniej licznie funkcjonuje, potrzebujemy godnych następców. Co Ty na to, Anja?

Niezmiennie:
Ja dla Was, Wy dla Mnie
Tittle-Tattle
Powrót do góry Go down
 
Girls just wanna have fun!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: notreallysaint.bernard.uk-
Skocz do: