Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 The Magnificient Four.

Go down 
AutorWiadomość
Tittle-Tattle

Tittle-Tattle


Liczba postów : 59
Join date : 31/01/2012

The Magnificient Four. Empty
PisanieTemat: The Magnificient Four.   The Magnificient Four. EmptyNie 16 Wrz 2012 - 21:13

Najmilsi,

Choć na język ciśnie mi się nieprzerwanie od chwili ogłoszenia kandydatur na Przywódców skromne "a nie mówiłam", zakładam, że warto przeanalizować szanse każdego z potencjalnych reprezentantów Was wszystkich. Albo konkretniej, Lisów.

Antoinette niewątpliwie powinna zagrać na uczuciach wyborców, decydując się na publicznie ronione łzy (poćwicz, przypatrz się kuzynce, wszystko zostaje w rodzinie) i być może podeprzeć się skrzydłem wsparcia Demarchelierów. Nikt mnie nie przekona, że pieniądz nie ma wartości perswazji - w pierwszej kolejności szukaj poparcia u Wright, od czasów dziwnych zawirowań między nią a Chloe nosi się dramatycznie (czyżby tatulek drugiej edycji zerwał kontrakty handlu żywym towarem?), zdecydowanie przyda się jej zastrzyk gotówki.

Kto zafunduje wsparcie Rochelle? Może przyjaciółka od serca i malowania paznokci, była-przewodnicząca Franny? Na pewno kilka jej cennych wskazówek idealnie komponowałyby się z moją zasadą numer jeden: nigdy nie romansuj z nauczycielem. Widzisz przecież jak skończyła Serenity - obnażając się publicznie i przemykając jeszcze kilka miesięcy później cichaczem przy ścianach korytarzy.

Czego nie można powiedzieć o trzeciej kandydatce. Mathilde błyszczy, mieni się i emanuje chwałą i chlubą. Dlaczego, Mattie? Nie sądziłam, że tak pozytywnie i nakręcająco zadziała na Ciebie spotkanie pierwszego stopnia z Aidenem. Tak, to musiał być cios dla większości dziewcząt w szkole, istnieje szansa że wpełzłaś w dwa gówna na raz: nie wszystkie psychofanki Colliera mogą być z tego zadowolone oraz - co przecież gorsze - popularność nie sprzyja hipsterstwu. Propaguj kult siedmiokątów foremnych - może uratuje Twój niszowy wizerunek.


Mimo, że zaskoczył mnie brak kandydatury kilku innych Lisich person - liczę na widowiskową rywalizację, dziewczęta. Jak wiele jesteście w stanie poświęcić dla tego stołka?




Ja dla Was, Wy dla Mnie
Tittle-Tattle
Powrót do góry Go down
 
The Magnificient Four.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: notreallysaint.bernard.uk-
Skocz do: